ZKSens

ZKSens

ZKSens Weighing Systems

ZKSENS END. TARTI VE KONTROL SİSTEMLERİ 2011 yılında İstanbul’da endüstriyel tartı sistemleri konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş olup, kuruluş tarihinden itibaren her ihtiyaca göre tartı sektörüne çözümler üretmiştir. Uzman kadrosu ve kaliteli ürün gamıyla firmamız her zaman müşteri memnuniyeti prensibiyle faaliyetlerini özveriyle sürdürmeye devam etmektedir

Her çeşit endüstriyel tartı malzemelerini ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirleyerek sizlere en güvenilir şekilde sunmaktayız.

 

Misyonumuz
Firmamız bu sektörde 20 yılı aşkın deneyimleriyle taçlandırdığı profesyonel hizmeti, kalifiye personel ile etkin hizmet anlayışı içerisinde Avrupa standartlarına uygun kaliteyi, makul fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Vizyonumuz
Teknolojik gelişmeleri de takip ederek siz sevgili iş ortaklarımızın değişen ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini bir ilke haline getirerek sizlerin de içinde bulunduğu büyük bir aile oluşuşturarak hedeflerimizi en üst seviyede tutuyoruz.